Chipotle Corn Chowder Recipe and Cost Per Serving!

We just love THRIVE at our home. We use it every day whether it's a bit of this or that or nearly an entire recipe.

Here is an excellent recipe that is made by our own Chef Todd.  

Wondering what it costs to use Thrive in your meal? This is the cost breakdown for this particular dish.

This is an amazing cost per person! Can't beat that at any restaurant. Plus the quality of Thrive foods is unmatched. Your meals taste wonderful when you use THRIVE.

If you need to order some product, please shop my LINK or contact me.

No comments: